مقاله ها

گزارش 33 : اولین گردهمایی داروسازان شرق استان

 

 

احتراما به استحضار همکاران گرانقدر می رساند اولین گردهمایی داروسازان شرق استان در روز یکشنبه مورخ 95/11/17با حضور اعضای هیات مدیره انجمن و نمایندگان بیمه سلامت در بیمارستان خاتم الانبیا گنبد برگزار شد .

(سپاس فراوان از آقای دکتر صاحب جمعی ریاست محترم بیمارستان خاتم الانبیا و آقای دکتر خلیل موسوی که در زمینه مکان برگزاری و پذیرایی قبول زحمت کردند)

در ابتدا آقای دکتر منتظری ضمن خوشامدگویی به همکاران محترم ،فعالیتهای اخیر انجام شده در جهت احقاق حقوق همکاران را یادآور شدند و الزام به همکاری همه عزیزان در راستای تحقق اهداف را یادآور گردیدند .

سپس نمایندگان محترم بیمه سلامت نحوه ثبت نام در سامانه بیمه سلامت را مرحله به مرحله آموزش دادند .

(انجمن داروسازان گلستان همسو با انجمن داروسازان ایران نامه ای به مدیر کل محترم بیمه سلامت استان ارسال و در آن با توجه به عدم رابطه شراکت و عدم شفافیت  خواستار پیگیری حذف لفظ شرکای کاری گردید که از طریق کانال انجمن نیز اطلاع رسانی  گردید .

سپس خانم دکتر هوشیارفرد با ارائه پاورپوینت به بیان گزارشی از عملکرد سه ماهه انجمن داروسازان گلستان پرداخت و از همه همکاران حاضر در جلسه جهت حضور در جلسه 95/11/21با محوریت طرح ارتقا خدمات داروخانه دعوت به عمل آورد .

همچنین در زمینه برگزاری کلاسهای آموزش تکنسین دارویی در گنبد بحث و تبادل نظر صورت گرفت .

سپس آقای دکتر آزاد راد به بیان لزوم ایجاد خانه داروساز طبق مصوبه انجمن که آرزوی دیرینه همکاران بوده و اعتبار  داروسازان استان ومتعلق به انجمن داروسازان استان گلستان خواهد بود  پرداختند و مشارکت همگان را در جهت دستیابی به این هدف ضروری دانستند .

در انتهای جلسه پیشنهادات همکاران عزیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیم بر ان شد بزودی کارگروه شرق استان ایجاد و شروع به فعالیت کند .